Hakkımızda

NİMET MADEN A.Ş. Nisan 2007 İtibari İle hata riski olmayan ileri teknoloji  ürünü İndüksiyon Döküm sistemiyle  zamak alaşımları yapan Türkiye’nin lider kuruluşlarından biridir.

Üretimini yaptığımız zamak alaşımlarını, müşterinin isteği doğrultusunda istenilen analizde, kalite güvencemiz altında yapan NİMET MADEN A.Ş.’nin hedefi, kalite standartlarını sürekli yükselterek kaliteyi ucuza mal etmeye çalışmak ve Türk Malı Zamak hammaddesinin Dünya pazarında yer alması için üzerine düşeni fazlasıyla ve layığıyla yerine getirmektir.

Nimet Maden A.Ş. olarak ürünlerimizin, ilgili standartlara uygun tölerans aralığında olması, müşteri tarafından kullanılan malzemede hurda ve fire oranının minimum çıkacak şekilde hazırlanarak sevk edilmesi, üretimimizdeki yüksek kalite standartlarımız, uygun makine teçhizatı, en yeni teknolojiye sahip analiz ve ölçüm cihazları, deneyimli personel,  ileri yönetim sistemimizle garanti edilmektedir. Bu garanti müşterilerimiz tarafından bize duyulan güvenin teminatıdır.

NİMET MADEN A.Ş. döküm sektöründe Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini de en üst düzeyde tutarak ar-ge çalışmalarını Tübitak’ın desteklediği proje ile sürdürmektedir.

          

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

İşletmemizin amacı müşterilerinin gereksinimlerini beklentilerini tatmin edecek kalitede mamülleri sunarak Pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır.

Bu amacımızı çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak müşteriye duyulan saygının ona sunulan hizmetin kaliyesiyle doğru orantılı olduğunu Kabul ederek ve kararlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak başaracağız.

Günün değişen koşullarına bağlı olarak kalite politikamızı gözden geçirecek firmamızı sürekli iyileştirecek gerekli olduğunda değişiklikleri yapacak ve aldığımız kararların takipçisi olacağız.

Hedeflerimize ulaşmak kalite düzeyimizi gelişen teknoloji ve müşteri beklentileri doğrultusunda iyileştirmek için tüm bölümlerinin aktivitelerinde Kalite Yönetim Sisteminin gereklilikleri esas olacaktır.

Powerd by Fornax Web Design

<b>Notice</b>: Undefined variable: text_home in <b>/home/nimet.com.tr/httpdocs/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_insignia_template_common_footer.tpl</b> on line <b>106</b>